Jesteś tutaj

Szkolenie dla osób zaangażowanych w doświadczenia na zwierzętach październik 2019

W związku z ustawowym obowiązkiem odbycia szkoleń dla osób, które w ośrodku wykonują niektóre czynności oraz pełnią funkcje związane z opieką nad zwierzętami i ich wykorzystaniem do celów naukowych lub edukacyjnych, Instytut Medycyny Doświadczalnej i Klinicznej im. M. Mossakowskiego PAN oraz Centralne Laboratorium Zwierząt Doświadczalnych Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego organizują wspólnie szkolenie łączone dla osób odpowiedzialnych za planowanie i wykonywanie procedur i doświadczeń, oraz uczestniczenie w nich, szkolenie obejmuje także zakres tematyczny dla osób uśmiercających zwierzęta i opiekujących się zwierzętami w ośrodku. Koszt dla osób nie będących pracownikami MDIK i WUM 250 PLN netto.

Szkolenie będzie się odbywało w sali wykładowej IMDiK PAN w dniach 21- 29 października 2019 roku, w godzinach 9.00-15.30.

Bardzo prosimy o rejestrację przez adres mailowy - mkuczeriszka@imdik.pan.pl lub robert.wrzesien@wum.edu.pl